Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna prohibicja na stacjach

Utworzony przez ja, 31 lipca 2010 r. o 07:23
"Przeciwnego zdania jest Janusz Palikom z Platformy Obywatelskiej." Januszowi zdechł "kot"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od razu niech nie zbierają na tace ,dlaczego kupują drogie samochody wystarczy bilet miesięczny bliżej bedzie z parafianami i zobaczy ja żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sprzedaż prezerwatyw klechom nie przeszkadza?Przecież ich używanie jest grzechem" b.ciężkim"Za to bez grzech chyba można,jeżeli panienka to zrobi z połykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i odezwała się grupa zawodowa z największym odsetkiem alkoholików. A swoją drogą sprzedaż alkoholi na stacjach benzynowych jest absurdem na skalę światową. To Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprzedawanie prezerwatyw na stacjach paliw klechom nie przeszkadza?Przecież ich używanie jest'grzechem ciężkim'Chyba że panienka zrobi "to"z połykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem na stacji nie powinno być alkoholu. Czy naprawdę to jest towar pierwszej potrzeby?? W innych krajach w Belgii, Holandii piwa czy wódki na stacjach nie można kupić i jakoś nikt nie protestuje z tego powodu. Jest tyle sklepów, że każdy może sobie kupić wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płakać nie będę. za tę samą kwotę kupię se więcej, bo taniej w sklepie niż na stacji i upiję się jeszcze bardziej pozdrawiam księży alkoholików z ; znam kilku takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie taki klecha kupi gorzałę jak będzie jechał z panną pobzykać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy czarny, a tym bardziej purpurowy ma prywatną piwniczkę na plebanii wina mszalnego więc w niego to nie uderzy, a owieczki mają siedzieć cicho pod butem ewentualnie stać na baczność.
a mnie się ani śni niech katabasy rozliczą się najpierw ze swoich grzechów, zagarniętych dóbr, eślubnych dzieci czarni do kruchty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przestaje ta sekta sie pier....c w sprawach ludzi... Wtracaja sie do wszystkiego, polytyka, nieruchomosc, malo im to??? Kiedy rozdzielenie kosciola i panstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
gdzie ta wolność
To o czym piszesz to samowola, a ta nie ma nic wspólnego z wolnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych biuskupow to juz pokur****! niech pilnuja swoich spraw a nie calego spoleczenstwa! nikt mi nie bdzie zabranial kupywania wodki w nocy bo czarna mafia tak chce! ludzie to jest zalosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, poziom alkoholizmu w Polsce jest na żenująco wysokim poziomie, każda inicjatywa zmierzająca do ograniczenia tego szkodliwego społecznie zjawiska jest dobra, podpisuję sie obiema rękoma pod tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie rozsądna propozycja, ta plaga sprzedawanego wszędzie alkoholu jest już nie do ogarnięcia! Duży plus za pomysł! Szwecja poradziła sobie z tym, tam w sklepach nie można kupić niczego co ma powyżej 3,5%, są jedynie 2-3 sklepy z alkoholem na duże miasto, mieszkałem tam więc wiem. Niektórych rzeczy musimy się jeszcze nauczyć od innych krajów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://stuff.swir.us/2008/02/07/benedykt.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odrobina cywilizacji może przyda się naszemu rozpitemu narodowi, jak można przyłączyć się do inicjatywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhh no ale co Kościołowi do tego jak i co jest sprzedwane , ktoś będzie chciał sie napić , to sie napije i tak czy siak . Nastepnym krokiem może będzie ogólny zakaz sprzedawania alkoholu po godzinie 18 ? Nie chce najeżdżać na Kościół , ale niech on sie zajmie swoimi sprawami , a nie ingeruje w świeckie życie. Przecież to kompletnie nie jest jego sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
płakać nie będę. za tę samą kwotę kupię se więcej, bo taniej w sklepie niż na stacji i upiję się jeszcze bardziej pozdrawiam księży alkoholików z ; znam kilku takich
Odbiło Ci... Ja pozdrawiam abstynentów i tych nie nadużywających alkoholu.Nie ma to jak trzeźwo myślący człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy czarny, a tym bardziej purpurowy ma prywatną piwniczkę na plebanii wina mszalnego więc w niego to nie uderzy, a owieczki mają siedzieć cicho pod butem ewentualnie stać na baczność.
Skoro prywatna to co Ci do tego co ma w piwniczce i nie tylko. Zazdrościsz to zawsze możesz jakiegoś wińska nabełtać Ja delektuję się tymi z piwniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w nocy należy robić dzieci a nie chlać, bo kościół zaczyna zyć biednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...